Заміна пружинного блоку – вигідне рішення для оновлення дивану

Найпоширеніші поломки в диванах – пружини, що просіли або лопнули, а також поролон, що потоншився. Це не говорить про те, що колись ви купили неякісний диван – будь-які меблі приходять у непридатність. Особливо ті, які зазнають найбільших навантажень: крісла, дивани, стільці. Але не варто викидати такі меблі та їхати до магазину за новими. Зателефонуйте до компанії М Меблі, та замовте заміну пружинного блоку або поролону.

Ремонт вигідний з кількох причин. І навіть якщо вас цікавить тільки одна, вже є сенс відмовитися від покупки нового дивану або м’якого ліжка і замовити заміну частин, що зносилися.

  1. Економія грошей. У порівнянні з покупкою нових меблів, заміна поролону і навіть на додачу із заміною пружинних блоків, обійдеться набагато дешевше. Все одно, що ви підете в магазин і купите лише ці складові дивану.
  2. Зовнішній вигляд. Якщо вже вирішили зробити ремонт, то не зайвим буде і замінити оббивку. Напевно, вона втратила свою красу років десять тому. Крім того, тепер можна підібрати тканину під нові шпалери або штори в кімнаті.
  3. Підвищення міцності. Коли ви вже насправді дізналися про потенціал старих пружин і поролону, можете замовити встановлення посилених варіантів. Зараз набагато більше моделей наповнювачів, тих самих пружинних блоків. І запас міцності у них більший, ніж у тих, що випускалися 10-20 років тому.

Ніколи не пізно замовити новий диван. І до речі, ви можете зробити це у нас же, тому що компанія М Меблі – виробник м’яких та корпусних меблів у Харкові. Але перш ніж це зробити варто проконсультуватися з нашим фахівцем. Можливо, буде достатньо замінити поролон, прошарок, пружинний блок. Або зовсім обмежитися чимось одним і ваше улюблене місце відпочинку прослужить ще років з двадцять.

Коли необхідна заміна наповнювача м’яких меблів

Як би ви не любили свій м’який куточок, пружину в блоці, що лопнула, або поролон, що продавився, швидко відчуєте. Якщо ж не будете спиною відчувати дискомфорт, то візуально точно не пропустите вм’ятину.

Можете пропустити поломку, якщо вам спати в ямці, як у гамаку, прийнятно і затишно. Знаємо, що є такі любителі м’яких ліжок. Але не рекомендуємо зволікати з ремонтом, тому що не за горами з’являться болі в хребті від такого місця сну.

Які ж ознаки з’являються біля дивана з пружинним блоком, щоб замовити його реставрацію:

  • пружини, що просіли – можуть бути самі зламані або під ними провалився лист ДВП;
  • скрипучі пружини – кручені стовпчики в блоці стали торкатися один одного через послаблення їхнього кріплення або поломки;
  • дірка в оббивці – наслідок сталевого дроту, що стирчить, від пружини, що лопнула.

У всіх випадках буде необхідна заміна поролону в дивані. Адже будь-яке порушення цілісності пружин призводить до того, що ваша вага розподіляється по поверхні ліжка неправильно. Відповідно поролон починає зрушуватися і стиратися від зміни навантаження на нього.

Якщо поломка – пружина, що стирчить, то в поодиноких випадках оббивка не вимагає заміни. Як правило, вона або вже з діркою, або з серйозними ушкодженнями ниток із виворітного боку. Така тканина прослужить недовго і є сенс поміняти її на дивані, коли майстер робитиме заміну одного або двох пружинних блоків розкладної моделі.

Причин заміни лише поролону лише дві. Перше: коли ліжко має без пружинну конструкцію та зносився саме м’який наповнювач. Друга: дуже рідко, але буває так, що поролон посипався через свою якість, а не через поломку обох блоків пружин на дивані.

Вартість робіт із заміни пружинних блоків та повної реставрації

Ціна ремонту дивана або ліжка із пружинним блоком може бути названа менеджером лише після детальної консультації з нашим фахівцем. Він обговорить із вами:

  • що саме потребує заміни;
  • які матеріали для оббивки ви хочете використовувати для ремонту;
  • яку вагу має витримувати одне спальне місце, щоб ми могли встановити блоки пружин відповідного класу жорсткості;
  • якої товщини поролон ви хочете, щоб ми встановили.

Запитань від майстра буде достатньо, щоб точно визначити підсумкову вартість. Це дасть вам впевненість у тому, що ми не будемо дзвонити вам при виявленні ще якихось поломок і збільшувати ціну для заміни ще однієї деталі.

Сьогодні багато пружинних блоків різних виробників. Вони відрізняються за вартістю та класом навантаження. Також є блоки виробників, які вже давно підтвердили свою надійність, а є такі, що тільки-но з’явилися на ринку і можна лише сподіватися на їхню міцність.

За всіма азами заміни деталей дивана, ліжка або м’якого пружинного крісла вас проведе наш фахівець. Підкаже, де є ризики, а де їх немає під час встановлення блоків того чи іншого бренду.

Замовте ремонт у Харкові в компанії М Меблі та отримайте свій оновлений диван у встановлений термін. Гарантійне обслуговування надається обов’язково.