Недорогі дитячі дивани на замовлення в Харкові та області

Вибираючи диван у дитячу кімнату, ви напевно замислювалися над тим, як знайти таку, щоб малюку було зручно. Як не упустити всі важливі нюанси, щоб меблі підходили у всіх відносинах: за розміром, конструкційними моментами, нарешті, вартістю. І відповідь на всі ваші запитання дають дитячі дивани компанії М Меблі у Харкові.

У нас у продажу немає застарілих стандартів – всі м’які меблі для малюків робляться на замовлення з урахуванням ваших побажань. І, звичайно, з урахуванням підвищеної активності дитини.

Що відрізняє дитячий диван від дорослого – безпека. Ми приділяємо особливу увагу всім конструкційним моментам:

  • каркас – збирається таким чином, щоб від стрибків малюка диван залишався цілим довгі роки;
  • оббивка – щільні матеріали, що легко чистяться, щоб було простіше відмити пляму від морозива або гуаші;
  • кути – м’які, обтягнуті тканиною, щоб у грі ваше маля не травмувалося.

Також ми не використовуємо дрібні декоративні елементи: цвяхи з меблевими капелюшками та втягнуті ґудзики. Адже всім відомо, як малюки цікавляться такими деталями і завзято можуть відкручувати їх. Так що ми не допускаємо жодних дрібних елементів в оформленні диванів, щоб вони згодом не опинилися в роті чи носі.

Безпека матеріалів, які ми використовуємо, стоїть на першому місці з конструкційними особливостями диванів. Компанія М Меблі використовує виключно екологічно чисті тканини та деревинно-стружкові елементи. Тільки сучасні комплектуючі, без їдких запахів клеїв та просочень.

Дизайн м’яких меблів для кімнати дитини

Меблі для дитячої повинні бути не тільки безпечними, а й цікавими малюкові. Дитячі дивани компанією М Меблі робляться такими, щоб перш за все подобалися дитині зовні.

  1. З яскравою оббивкою. У нашому каталозі безліч меблевих тканин соковитих кольорів. Ви з легкістю виберете ту, яка підійде під шпалери або штори дитячої кімнати.
  2. З оббивкою, оздобленою веселими принтами. Під час замовлення ви можете наголосити на тому, що хочете оббивку дитячого дивана в якійсь конкретній тематиці. І ми знайдемо вам відповідний варіант.
  3. З великим зображенням тварини на оббивці можливо мультиплікаційного персонажа. Цікаво виглядають варіанти, коли на узголів’ї величезна усміхнена мордочка кота або собаки, а на лежачому місці тіло тварини з лапками.

У меблевій компанії працюють дизайнери та конструктори, яким під силу створити диван для дитини у формі тварини, кораблика чи автомобіля. І такі варіанти теж дуже подобаються малюкам. Адже тоді диван може стати повноцінним учасником ігор вашої дитини.

Який би варіант ви не вибрали для замовлення в М Меблі, ми зробимо все, щоб результат задовольнив головну людину у вашому житті. Маля залишиться задоволеним вашим вибором, якщо ви перед покупкою вислухаєте його побажання.

Переваги дитячого дивана на замовлення

Замовляючи диван в М Меблі, ви догодите своїй дитині, і зробите вечірнє укладання набагато простіше. Однак ми пропонуємо вам не зупинятися на цьому та подумати про власні бажання.

Конструкція дитячого дивана може бути створена таким чином, що вирішить деякі побутові питання у кімнаті малюка.

  1. Розкладні моделі. Допоможуть швидко звільняти місце для ігор або прийому гостей дитини. Також зібрані меблі дозволять вам набагато простіше пропилососити кімнату.
  2. Приховані ящики. Додаткові місця в дивані зручно використовувати не тільки для складання постільних речей, а й іграшок. Також виділене зручне місце дозволить змалку привчати малюка самостійно стежити за порядком.
  3. Універсальність форм. У наших можливостях зробити такий диван у дитячу кімнату, який згодом стане просто комфортним кріслом. Його можна буде залишити в кімнаті сина чи дочки, або ж переставити у вітальню.

Всі моделі диванів компанії М Меблі – це трансформери. Зовні крісло або тахта може розкластися на повноцінне спальне місце. Ми зробимо будь-яку конструкцію, яку ви вважаєте зручною для вашої дитини: євро-книжка, алеко, викочування, розкладачка та інші.

Забезпечимо доставку Харковом вже готового дитячого дивана в найкоротші терміни. І тільки тоді, коли вам зручно.