Реставрація кухонного куточка: перетяжка оббивки та ремонт каркасу

Те, що швидке зношування кухонного куточка неминуче – ви напевно вже самі переконалися. І заглиблюватись у тему, чому так відбувається, ми не будемо. Кожна сім’я має свій режим перебування на кухні і тільки вам самим зрозуміло, що призвело до того, що ваш куточок втратив міцність або красу. Ми ж готові допомогти вам у його реставрації. Зробимо її за короткий термін і недорого.

Компанія М Меблі займається ремонтами кухонних куточків та інших меблів у Харкові досить багато років, щоб досконало вивчити всі секрети стандартних конструкцій меблів та зроблених на замовлення. Для наших майстрів не проблема зробити ремонт будь-якому кухонному куточку та не порушити його концепцію. Після реставрації в нашій майстерні ви отримаєте його в такому вигляді, ніби він тільки вийшов з фабричного верстата.

Перетяжка покриття кухонного куточка

Зверніться до нас і ви отримаєте куточок, перетяжка якого робилася професіоналами, а не учнями або майстрами на випробувальному терміні. Всі наші співробітники вже давно працюють і виконують ремонти настільки добре, що ми не маємо частої зміни кадрів. А це означає, що навіть через півроку ви можете зателефонувати та замовити перетяжку інших меблів з впевненістю в її надійності.

У своїй роботі ми використовуємо не тільки гідні навички. Висока якість оббивки кухонних куточків забезпечує комплекс умов.

  1. Наявність потрібного місця. Компанія М Меблі має просторий цех для роботи з новими матеріалами. Прибирання відбувається постійно, і чисті тканини залишаються такими після завершення перетяжки кухонного куточка.
  2. Професійний інструмент. Щоб не порвати матеріал та не подряпати дерев’яний каркас, ми використовуємо правильний набір інструментів та пристроїв. У нашій майстерні кухонному куточку не загрожує бути зіпсованим.
  3. Запас фурнітури та матеріалів. Ми ніколи не знаємо, який ремонт знадобиться кухонному куточку нашого наступного замовника. Тому тримаємо на складі всі види тканин, що підходять на оббивку, і фурнітуру для стандартних конструкцій.

Замовте у Харкові ремонт кухонного куточка у нас, і ви можете розраховувати на отримання не лише реставраційних робіт. Також ми готові повністю змінити модифікацію ваших меблів.

Якщо куточок мав, наприклад, непоказну тканинну оббивку, і ви захотіли шкіряну, наші майстри розглянуть таку можливість. Каркас меблів підходить для натяжки більш щільного і дорогого матеріалу – ми проведемо таку операцію. Даремно обіцяти не станемо.

Хочете зробити по м’якій спинці декоративні стяжки ґудзиками – не проблема. Перетяжка кухонного куточка компанією М Меблі передбачає роботу на будь-яке ваше замовлення. Складних завдань для нас просто немає.

Ремонт каркасу меблевого куточка на кухні

Перш ніж робити перетяжку кухонного куточка, ми оцінюємо всі збитки, завдані меблям. Кухня за своєю суттю – це одна велика робоча зона. І те, що на ній могли бути пошкоджені паром чи окропом дерев’яні частини, не є винятком.

Ще один момент, що вимагає уваги перед перетяжкою, це м’які сидіння та спинки. Як правило, поролон сильно спресований та його необхідно замінити. У нас ви зможете вибрати самостійно, який м’який прошарок кухонному куточку поставити. Можливо, ви захочете товстіший варіант, щоб було комфортніше сидіти, і меблі набули більш масивного вигляду.

Вся оцінка майбутніх робіт робиться при вас. Так ви будете впевнені, що кухонному куточку дійсно потрібна описана майстром реставрація.

У процесі роботи над оббивкою ми зробимо заміну потрібної частини. Якщо є така можливість, то не замінимо, а реставруємо: найчастіше це можна зробити з дерев’яними елементами.

Ціни робіт з реставрації кухонних куточків

Щоб зробити перетяжку своєму кухонному куточку, вам не доведеться відкладати гроші кілька місяців і планувати цей процес, наче багаторічне будівництво. Вартість робіт набагато нижча за покупку нових меблів на кухню. Та й за матеріал у нас ви заплатите менше, ніж якби купували його самостійно.

Все це можливо, тому що ми продумано підходимо до ремонту.

  1. Виправляємо лише те, що потрібно.
  2. Вносимо зміни строго за вашим бажанням і дотримуємось кошторису.
  3. Використовуємо матеріали, фурнітуру та запчастини, які закуповували оптом, а тому за низькою ціною.

Хоча місто Харків і переповнене меблевими майстернями, ми впевнені, що зробимо ремонт набагато швидше та професійніше. Адже наша компанія – це підприємство з виготовлення меблів, а не лише ремонту. Отже, ми подбаємо про ваш кухонний куточок з позиції виробника, а не тимчасового підрядника.