Перетяжка та капітальний ремонт узголів’я ліжка

Зовнішня краса ліжка багато в чому залежить від виду її узголів’я. Воно немов корона, вінчає м’які меблі та накладає відбиток на весь інтер’єр у кімнаті, додаючи йому лиску. Тому важливо стежити за тим, щоб у узголів’я ліжка у вашій кімнаті завжди був новий вигляд. Зробити його таким зовсім не складно, якщо вчасно звернутися в Харкові до нас: меблевої компанії М Меблі. Ми випускаємо нові меблі та займаємося професійним ремонтом будь-яких ліжок.

В Харкові зовсім не складно знайти бригаду, яка зобов’язується полагодити узголів’я. Тільки якщо ви хочете отримати такий ремонт, після якого будуть гарантії, а до нової спинки не буде питань, варто зателефонувати нам – в компанію М Меблі.

Будучи виробником, нам легко впоратися з будь-якою трансформацією ліжок. Ви можете зробити замовлення:

  • лише на перетяжку новим матеріалом;
  • на заміну наповнювача, що витончився та оббивки;
  • на повну реконструкцію – виготовлення нового узголів’я ліжка.

Набридла стара форма спинки або ви бачите її в іншому стилі – втілимо будь-яке ваше рішення в реальність. Тобто сконструюємо каркас зовсім іншої форми для узголів’я. І оформимо таким матеріалом, що ваше ліжко стане зовні в рази дорожчим, ніж ви за нього колись заплатили. А ось вартість капітального ремонту та перетяжки узголів’я буде низькою. Особливо якщо подивитися на вартість нових меблів у магазинах Харкова.

Вартість робіт з перетяжки узголів’я ліжка

Щоб замовити ремонт каркасу з заміною наповнювача або тільки перетяжку ліжка, вам не доведеться планувати виклик майстра за півроку і методично збирати гроші. Займати гроші у родичів чи брати кредити також не потрібно.

Сума за перетяжку узголів’я стане для вас справжнім сюрпризом. І тут ми її не вказуємо лише тому, що вона формується індивідуально.

Оцінка вартості роботи над узголів’ям за участю нашого фахівця включає лише необхідні пункти. Ми не витрачатимемо ваш час.

  1. Визначаємо кількість необхідних робіт.
  2. Пропонуємо вам вибрати тип наповнювача та фурнітури, а також матеріал для оббивки.
  3. Розраховуємо терміни виконання та погоджуємо з вами.
  4. Озвучуємо точну суму ремонту узголів’я.

Всі ці моменти мають безпосередній вплив на кінцеву вартість. Навіть терміни роботи – чим швидше ви хочете отримати своє ліжко назад після ремонту узголів’я, тем вищою буде підсумкова вартість.

Однак не слід забувати, що всі роботи вимагають об’єктивних витрат у часі, наприклад, підсушування клею. Тому немає сенсу замовляти у когось швидку перетяжку ліжка, і вірити в рекламні обіцянки, що така робота може бути виконана за добу. Не може!

Ціни на повний ремонт диванів та ліжок у нашої компанії невисокі. А якщо говорити тільки про перетяжку узголів’я, то й поготів. Ви обійдетесь зовсім невеликою сумою, щоб привести зовнішній вигляд фігурної спинки до ладу.

З якими матеріалами ми працюємо для перетяжки ліжок

Наше завдання виконати будь-яку вашу забаганку в питанні ремонту спинки ліжка. Тому ми підтримуємо у себе на складі величезний перелік матеріалів, які можуть знадобитися для роботи над узголів’ям.

До таких матеріалів відносяться:

  • текстильні тканини з високою щільністю;
  • замінник шкіри із різною фактурою;
  • натуральна шкіра з обробкою, що підходить для меблів.

Щоб узголів’ю вашого ліжка могли позаздрити, ми застосовуємо цікаві варіанти фурнітури. Це можуть бути цвяхи з дизайнерськими металевими капелюшками, які відразу підвищать декоративність ліжка. Можемо встановити гудзики, втягнувши м’яку частину спинки в шаховому порядку. Такий прийом додасть аристократичності та дорожнечі вашому узголів’ю.

Який би матеріал ви не вибрали для реставрації спинки свого ліжка, можете бути впевнені у його надійності та безпеці. Вони купуються у великих фабрик, які сертифікують свою продукцію.

Це стосується і матеріалів для великого ремонту узголів’я. Для каркасів підбираємо виключно екологічні деревинно-стружкові листи. Чистоті узголів’їв приділяється особлива увага, тому що вони найближче знаходяться до дихальних шляхів людини.

Замовляючи ремонт узголів’я ліжка в компанії М Мебель, ви отримаєте красиві, надійні та екологічно чисті меблі. Не чекайте, поки ваше ліжко зовсім розвалиться. Телефонуйте зараз та отримайте безкоштовну консультацію.