Диван для кухні на замовлення в Харкові конструкцією будь-якої складності

Диван на кухні може бути затишним для зустрічей із друзями, додатковим місцем для сну та зручним ящиком для зберігання. І найкраще рішення для втілення всіх або лише одного варіанта використання – диван для кухні на замовлення. Особливо такий, який ви замовите на виробництві М Меблі у Харкові чи області.

Купити меблі під своє планування, і розмістити всі їх складові найрозумніше – це реальність. Адже ми врахуємо буквально усі ваші бажання та вимоги для кухонного куточка.

Кухні в сучасних багатоповерхових будинках і будинках старої будівлі дуже відрізняються. Причому не лише за площею, а й за плануванням. Не кажучи вже про ці моменти у приватному будинку. Тому купувати стандартний диван для кухні, це заздалегідь приректи себе та домочадців на масу незручностей.

Уникнути ж у майбутньому частих перестановок та пошуку компромісів допоможе лише одне – замовлення меблів «під себе». Так ви точно зможете купити такий варіант, який роками служитиме і робитиме перебування на кухні комфортним.

Компанія М Меблі пропонує на вибір готові рішення диванів для кухні. Також ми працюємо із замальовками клієнта. Якщо у вас є чітке бачення конструкції, ми приймемо її в роботу, обговоримо всі деталі з погляду виробництва, і допоможемо зробити мрію реальністю.

Варіанти кухонних диванів на замовлення

Перед тим, як визначатися з конструкцією кухонного дивана на замовлення, необхідно заміряти той простір, де ви хочете його поставити. Так ви зможете не тільки використати кожен сантиметр, а й наділити його функціональністю. А ще краще, це викликати нашого фахівця додому. Він визначить усі можливості, якими реально наділити ваш майбутній диван для кухні.

  1. Пряма конструкція. Не думайте, що ми пропонуємо зробити замовлення на такі самі меблі, як стоїть в будь-якому магазині. Мається на увазі пряма модель дивана з м’якою лавкою та спинкою. Однак відмінність від магазинного стандарту полягає у виключно ваших розмірах. Такий диван на кухню стане ідеальним навіть для невеликого приміщення.
  2. Кутова конструкція. Може лише зовні бути схожою на фабричні стандарти. Однак дивани для кухні від М Меблі – це точніше виконання пропорцій. Обидві сторони кута можуть бути скріпленими або окремими модулями, рівнозначними по довжині або різними.
  3. П-подібна конструкція. Диван на кухню на замовлення робиться так, щоб максимально відповідати ще потребам вашої родини. І якщо в ній більше трьох осіб, варто подивитися саме на такий варіант кухонного куточка.
  4. Еркерні моделі дивану. Рішення для кухонь із сучасним плануванням та наявністю ніші, еркера. Було б дивно не використати поглиблення, якщо таке є. І диван – це краще, ніж ще одна шафа у ніші або стіл під вікном в еркері.

Вибираючи такий варіант, як диван на кухню на замовлення, ви вирішуєте, що меблі вам дадуть. Він не забов’язаний бути лише сидінням.

Додатковий функціонал кухонних диванів

Компанія М Меблі займається виробництвом меблів будь-якої складності. Для нас немає такої конструкції, яка була б нездійсненною. Досвідчені фахівці та професійне обладнання для меблевої справи дозволяють нам створювати дивани для кухні багатофункціональними та такими, якими ви хочете їх бачити.

  1. З ящиками для зберігання кухонного начиння. Найзручніший варіант диванів для кухні в малогабаритних квартирах. Можуть бути висувними або вбудованими під відкидним сидінням.
  2. Зі спальним місцем, що розкладається. Ще один зручний варіант для кухонного дивану. Забезпечує додаткове місце для сну гостя.
  3. Поєднаний 1 і 2 варіант – найфункціональніший за своєю суттю.

Замовте диван для кухні в М Меблі. По Харкову у нас найнижчі ціни на роботи та всі необхідні для цього матеріали.