Перетяжка стільців – оновлюємо ваші меблі швидко та недорого

Якщо розглядати всі типи меблів, то найчастіше перетяжка потрібна стільцям. І не важливо, це табурети кухонні або високі барні, офісні стільці або комплект антикварних, що дісталися у спадок. У будь-якому випадку, стілець – це єдиний предмет меблів, який найбільше використовується. Причому не лише домочадцями, а й гостями у вашому домі. Та й офісні моделі використовуються не лише співробітниками, а й вашими клієнтами. Дуже скоро такі меблі вимагатимуть ремонту. Як мінімум, перетяжки стільців, а як максимум – виправлення каркасу та сидіння.

Можна, звичайно, спробувати зробити реставрацію самостійно. Сподіватися на ролики майстрів в інтернеті або на завгоспа своєї компанії, який має «золоті руки». Тільки без досвіду в таких роботах, є ймовірність 99%, що меблі будуть остаточно зіпсовані і відправляться на звалище.

Щоб не попрощатися зі звичними меблями остаточно – телефонуйте. Наша компанія займається перетяжкою будь-яких стільців та в будь-якій кількості. Проблема тільки з одним – полагодимо. Необхідно відремонтувати комплект із вітальні – зробимо. І незалежно від кількості стільців, роботи будуть зроблені швидко.

Після здачі меблів ми надаємо гарантію на певний термін (залежить від ремонту). Впевнені, що вам не доведеться скористатися нею, тому що всі роботи зроблено професійно та забезпечать надійність меблів на роки.

Чому перетяжку чи повний ремонт вигідно замовити у Харкові у нас

Вибираючи перетяжку стільця замість покупки нового, ви розраховуєте заощадити. Причому не лише гроші. Ми розуміємо, що вам важливий і час, який ви зможете зберегти, та й нерви теж. І щоб все вийшло, як ви хочете, необхідно звернутися до професіоналів.

Наша компанія вже не один рік займається ремонтом меблів у Харкові. Починали ми з їх виробництва, що й продовжуємо робити. Тож для нас немає складних конструкцій. Усі завдання наших майстрів здійсненні, тому що вони знаються на конструкційних особливостях меблів досконально.

 1. Види стільців. Беремося відремонтувати домашні, офісні та барні. Також робимо ремонт спеціалізованих моделей із специфічною конструкцією. Наприклад, стілець для піаніста, дитячий високий для годування, антикварний та інші варіанти.
 2. Стан стільців. Проводимо реставрацію практично будь-якої складності. Віддаючи нам у роботу абсолютно «убиті» меблі, які просто розсипаються, ви отримаєте стільці в ідеальному стані. Заплатите набагато менше, ніж, якби купили нові в меблевому салоні.
 3. Строки ремонту. Усі роботи проводяться в обладнаному цеху. У нас достатня кількість співробітників та інструменту. Тому ремонт стільців проходить швидко, і ви дуже скоро отримаєте свої меблі назад.
 4. Якість робіт. У нашій компанії працюють лише професіонали. Адже ми не лише ремонтом займаємось, а ще й виробництвом меблів. І нам не можна допустити до роботи вчорашніх студентів. Усі співробітники мають величезний досвід стосовно будь-яких меблів, і робота кожного проходить контроль майстром.
 5. Різноманітність матеріалів. Перетяжка, заміна кріплень – все це вимагає відповідних тканин, металовиробів і фурнітури. Ми маємо величезні запаси всього, що може знадобитися для перетяжки ваших стільців. У ситуації, якщо на складі не виявиться відповідної тканини, ми швидко завеземо її в необхідній кількості, і це ніяк не позначиться на термінах закінчення робіт.

Ми не будемо вам обіцяти, що відремонтуємо стілець на вашій території, будь то квартира, приватна садиба або офіс. Як вже було сказано, у нас є меблевий цех у Харкові, де є все необхідне для правильного виконання ремонту. І це саме частина того, чому ми можемо сміливо гарантувати вам надійність виправленого стільця.

Чому не варто починати ремонт стільців самим

Працюючи з меблями, ми давно засвоїли, що нема маленьких поломок. Будь-який ремонт, перетяжка новою тканиною або заміна поролону, вимагає масу інструменту та уваги до деталей. Саме з цієї причини ефективним ремонт буде лише у нашому меблевому цеху у Харкові.

Якщо ви думаєте про те, щоб самостійно зробити ремонт стільців, рекомендуємо ознайомитись із коротким списком того, що вам доведеться купити.

 1. Меблевий степлер, причому професійний, якщо не бажаєте, щоб він зламався на половині ремонтних робіт.
 2. Скоби для степлера. Прийдеться самостійно порахувати, скільки вам їх може знадобитися і визначитися із запасом. Потрібно буде і з їхньою якістю не помилитися. Адже навіть якщо продавець покаже вам, наскільки вони міцні, це ще не факт, що вони виготовлені з правильного сплаву. Занадто жорсткі можуть ламатися під час загинання, а не тримати оббивку.
 3. Викрутка. Напевно, у вас в будинку знайдеться одна або кілька різних. Чи підійде вона під шурупи вашого стільця – це загадка. Можливо, доведеться придбати нову.
 4. Плоскогубці та бокоріз. Цей інструмент рідше зустрічається у домашніх коморах. І навіть якщо є, зверніть увагу, що вони мають бути без пошкоджень робочої частини та іржі. Інакше ви ризикуєте зіпсувати меблі остаточно, пошкодити оббивку або полірування.
 5. Сантиметрова стрічка. Якщо у вас у будинку не проводився ремонт, то навряд чи вона у вас буде – треба купувати.
 6. Ножиці та лінійка. Швидше за все, у вас вони будуть, але зверніть увагу, що лінійка має бути нормальної довжини, і ножиці з довгими лезами.
 7. Швейна машина. Щоб зробити перетяжку будь-якого розміру сидіння стільця, вам не обійтися без неї. Навіть на дрібненький табурет не пошити акуратно чохол вручну.

Як бачите, необхідно купити чимало інструментів і сума вийде дуже пристойна. І найприкріше те, що його наявність не гарантує якісного ремонту меблів. Адже, крім інструменту, потрібні ще й руки досвідченого майстра.

Друге, що вас засмутить – марність інструменту в майбутньому, на який ви витратилися. Ви заморозите свої гроші в тому, що ніколи більше не дасть вам користі.

Які стільці вимагають ремонту частіше

Для кожного виду меблів є свої терміни експлуатації. І хоч вони індивідуальні, у кожному випадку стільці отримують різне навантаження, все ж таки є ті, які треба перевіряти частіше за інших.

До таких відносяться барні та кухонні моделі стільців. Вони використовуються частіше та їх конструкція має бути міцною. На ваше бажання ми можемо внести деякі конструкційні зміни, щоб у майбутньому збільшити надійність таких стільців.

Барні стільці

Інтер’єр у ресторанах та кафе – це обличчя закладу. Тому ремонт барних стільців має бути не тільки технічно грамотним, а й правильним за дизайном. Щоб ваші меблі відповідали всій обстановці, кольору стін і взагалі духу закладу, ми разом з вами підберемо потрібний за кольором і фактурою матеріал.

У наших запасах як тканинні матеріали, так і замінники шкіри. Можна зробити перетяжку стільців для бару натуральною шкірою. Будь-який дизайн можливий із підходом до справи наших майстрів.

Кухонні стільці

Якщо говорити про експлуатацію стільців у різних кімнатах, то тільки на кухні вона максимальна. У спальні та вітальні навантаження розподіляється ще на диван та крісла. Тому саме кухонні стільці вимагають ремонту найчастіше.

Наша компанія зробить перетяжку одного кухонного стільця або всього комплекту максимально швидко і недорого. Наші майстри успішно ремонтують дерев’яні та металеві конструкції, і ваші кухонні стільці будуть виглядати як нові за короткий термін.