Комфортні кутові дивани на замовлення

Тим, хто полюбляє добре розпорядитися місцем кімнати не обійтися без кутового дивана. Та й тим, хто цінує не так раціональність, як комфорт. Якщо ви належите до першої категорії людей або до другої, пропонуємо розглянути саме кутовий диван на замовлення у Харкові від виробника М Меблі.

Наша компанія володіє необхідними знаннями та вміннями, щоб створити зручну та м’яку кутову конструкцію у вашу кімнату. При цьому ми грамотно розпорядимося виділеним під меблі простором та запропонуємо вам відповідні проекти кутових диванів на вибір. Моделей у нас величезна кількість і кожен варіант може бути доповнений потрібним вам функціоналом.

Моделюємо і з вашими проектами. Наші майстри візьмуть у роботу вашу замальовку, обговорять з вами технічні деталі, які могли бути втрачені. В результаті спільної з вами роботи над майбутнім кутовим диваном ви отримаєте меблі власного дизайну. Ваша кімната стане оригінальною з інтер’єром, який ні в кого не повториться.

Моделі кутових диванів та їх особливості

У добірці проектів компанії М Меблі є вже розроблені конструкції. Тому якщо ви не хочете щось вигадувати та витрачати час на розрахунок, і замальовки – дзвоніть. Наш консультант запропонує вам вибрати в каталозі диванів на замовлення необхідну модель та прорахує вартість майбутніх меблів.

Різноманітність конструкцій дозволить швидко визначитися з оптимальним варіантом. Адже ми у своїх диванах враховуємо буквально кожну дрібницю і можемо запропонувати максимум з коли-небудь придуманого.

  1. Кутові дивани із рівнозначними сторонами.
  2. Моделі з однією довгою та однією короткою стороною.
  3. М’які куточки не стандартної кутової форми.
  4. Конструкції кутових диванів, в яких маса приставних частин та кожна з них може бути окремим пуфом або кріслом.

Додатково ми виготовляємо моделі м’яких меблів для розміщення в кутку з вузьким функціоналом та максимально розширеним. Вкажіть, для яких цілей вам потрібен диван і ми запропонуємо лише потрібні варіанти.

Не розкладний кутовий диван

Існують конструкції, які не використовуються для сну. Хоча для однієї людини цілком зможуть забезпечити відпочинок із комфортом. І все ж такі кутові дивани призначені для вітальні або приймальні офісу.

У наших можливостях створити цільну конструкцію чи з приставними частинами. У другому випадку ви зможете за бажанням змінювати спрямованість довгого кута. Такий варіант дозволить змінювати обстановку в кімнаті під настрій або продовжувати використовувати диван навіть після перепланування офісу та капітального ремонту з перенесенням дверей.

Плюси такого кутового дивана в невисокій вартості, оскільки в ньому відсутні механізми розкладання. До того ж він більше відноситься до модульних меблів, а, як відомо, з ними завжди зручніше планувати та заповнювати простір приміщення.

Розкладна модель дивана

Найцікавіша група кутових диванів, звичайно, максимально функціональна. Розкладні моделі забезпечать вас комфортабельним спальним місцем на ніч. Вдень ви будете гостинним господарем і легко розмістите на кутовому зібраному дивані масу гостей.

Крім цього, розкладна модель може бути обладнана коробом для зберігання чогось. Як правило, постільних речей. Є кутові дивани в нашому каталозі та з полицями у бокових спинках. Не проблема створити конструкцію не з полицями, а із захованими в широких бокових стінках ящиками.

Як ми сказали раніше, меблева компанія Харкова М Меблі, з легкістю втілить буквально будь-яку конструкцію в життя. І коштуватиме це цілком виправданих грошей.

Надійність кутового дивана на замовлення

Ми можемо довго розповідати, що використовуємо якісні матеріали, кріплення та фурнітуру. Тільки вам варто самим у цьому переконатись. Зробіть замовлення на приїзд майстра і він обговорить з вами всі нюанси.

Консультант озвучить бренди всіх механізмів та пояснить плюси та мінуси кожного. Розкаже, які кріплення, для якого навантаження призначені. Встановимо, що ви самі схвалите. Це стосується й інших складових кутового дивана. Обтягнемо натуральною шкірою чи текстилем, встановимо імпортну чи вітчизняну фурнітуру.

Після здачі меблів, встановлюється термін гарантійного обслуговування. Яким він буде – уточніть у консультанта. Те, що він вас потішить, можемо гарантувати.

Усі кутові дивани після закінчення робіт проходять перевірку головним майстром підприємства. Будь-який недолік буде виправлено ще до встановлених з вами термінів здачі меблів.

Вартість робіт

Ціна кутових диванів, виконаних на індивідуальне замовлення, обумовлюється до початку всіх робіт і надалі не змінюється. Якщо у нас закінчився матеріал, що вам сподобався, і довелося купити його дорожче – це наші внутрішні питання і на вас ми їх не перекладаємо.

Загалом вартість послуги «виробництво кутових диванів на замовлення» у нас не висока. Ми стежимо за рівнем цін у Харкові і завжди зможемо дати нижче, ніж у конкурентів.