Модульні дивани на замовлення у виробника

Завдання купити диван може бути нелегким, якщо не розуміти, яку модель хочеться. Однак якщо ви точно знаєте, що більше не хочете бачити в кімнаті стаціонарну модель, то вже половина справи зроблено. Адже другим варіантом може стати для вас модульний диван на замовлення. І в такому випадку, ви вже самі вдома зможете вигадати, яку форму надати своєму місцю відпочинку.

Конструкції модульних диванів тим й гарні, що складаються з безлічі частин, модулів. І коли ви робите замовлення всього на одну, тобто диван, отримуєте цілий набір окремих елементів. І за їх допомогою моделюєте місце для сну чи відпочинку з друзями, повне комфорту.

Стандартний набір частин модульного дивана:

  • пряма без спинки (пуф) – можна повернути будь-яким боком до спального місця, продовжити його або взагалі використовувати як пуф;
  • пряма без спинки подовжена – має розмір двох пуфів і використовується як спальне місце або кушетка;
  • пряма зі спинкою (отаманка) – можна використовувати як окреме крісло, продовжити його прямим елементом і зробити ліжко, або ж встановити в середині модульного дивана;
  • кутова – елемент, який створює кут і завдяки тому, що це окрема частина, кут можна розміщувати у будь-якому напрямку, роблячи неймовірні конструкції модульного дивана.

Кількість частин кожного виду може бути будь-якою, тільки якщо ви зробите замовлення виготовлення модульної моделі в компанії М Мебель в Харкові. В іншому випадку вам доведеться купити в магазині строгу кількість частин, визначену виробником.

Від того і зручні модульні дивани нашої компанії, що ви самі визначаєте, потрібен один кут чи три, п’ять пуфів чи два. Самі вирішите для себе, три отаманки брати і скласти закритий модульний диван, або зробити відкрите спальне місце, тобто без спинки.

Типи модульних диванів

Перед замовленням модульного дивана вам необхідно визначитися, чи ви хочете самі мати можливість змінювати його конфігурацію надалі чи ні. Усього існує лише два типи його конструкції і кожен має свої нюанси.

  1. Секційна модель. Такий модульний диван хоч і складається з багатьох частин, але вони намертво скріплюються після доставки до вас додому.
  2. Складова модель. Цей модульний диван приїде до вас окремими частинами, і вони не мають між собою твердої скріпки.
  3. Середній варіант. Коли якісь частини намертво з’єднані, а кілька пуфів залишаються рухливими.

В обох випадках ви замовили диван з необхідною кількістю кутів, прямих частин і отаманок. І тільки ви вирішите, як їх скласти разом.

Однак у першому випадку ви не зможете через час змінити форму модульної конструкції дивану. Це буде плюсом для вас, якщо у будинку є діти. Вони зможуть активно грати на ньому і модулі не роз’їдуться в різні боки на слизькій підлозі.

У другому випадку ви можете хоч щодня змінювати форму свого модульного дивана. Хочете часто міняти інтер’єр – отже, така модель для вас. Вийде за необхідності повністю звільняти середину кімнати, розсовуючи частини дивана та створюючи затишну зону з крісел та пуфів.

Замовлення модульного дивана в М Меблі

Створюючи диван на замовлення, ми виконаємо всі ваші побажання не лише щодо типу конструкції та кількості елементів. Також ви зможете вибрати у нашому великому каталозі оббивку модульного дивана та його матеріал та його каркасу.

Важливо заздалегідь визначитися з іншими вимогами до свого спального місця. Ми можемо створити модульну конструкцію з поролоновими вкладками або пружинними блоками. Прикріпити приховані коліщатка для спрощення переміщення, а також подбати про ящики для зберігання постільних речей.

Замовляйте в Харкові модульний диван в М Меблі. Відчуйте, що означає європейський сервіс обслуговування та сучасна якість меблів.