Ремонт крісел – вигідний варіант поновлення меблів

Щоразу, коли ми купуємо крісло, сподіваємось на його надійність. Виробники гарантують тривалий термін служби та переконують, що воно ще нашим онукам залишиться. Правда ж така, що, будь-то офісні крісла, домашні або будь-якого медичного, або косметичного напрямку, вони можуть незабаром вимагати, щоб ви зробили ремонт. Ну, або купили нові меблі.

Звичайно, краще зробити перетяжку крісла, а не вибирати нове. І тому є безліч причин.

  1. Вартість. Якими б дешевими не були ваші меблі, їх ремонт все одно коштуватиме ще дешевше. Причому не на 10-20%, а швидше за все на порядок. Звісно ж, ціна розраховується індивідуально. І все ж таки, якщо вам потрібно просто відремонтувати, а не зробити меблі з нуля, то вартість буде низькою.
  2. Дизайн. Немає людини, яка б купувала крісла, хоч додому, хоч для роботи, і не вибирала їх на свій смак. І, звичайно, під інтер’єр кімнати. Ми впевнені, що ви так робили, коли оформляли свою спальню, а може бути приватний стоматологічний кабінет. Замінити уподобану модель такою ж чи схожою, може стати справжньою проблемою. Набагато простіше замовити ремонт крісла і жити або працювати у звичній для вас обстановці.
  3. Майбутня міцність. Коли ви купували собі меблі, напевно сподівалися на їх надійність. Однак досить складно передбачити майбутнє навантаження на меблі. Коли ваші робочі крісла або домашні меблі пройшли випробування часом, вже можна зрозуміти, як довго прослужить такого ж типу оббивка або подібні механізми. І замовляючи ремонтні роботи, ви можете вибрати тканину щільніше, зберігши при цьому колір. Те саме стосується і механізмів – у нашого майстра у розпорядженні фурнітура різних виробників та для різних навантажень.

Безперечний і такий момент вигоди ремонту, як економія вашого особистого часу. Для покупки нових меблів ви ризикуєте витратити не один день на вибір. Потрібно ж порівняти ціни по різних магазинах, з’їздити в салони меблів і наживо побачити колір оббивки, перевірити механізми в дії.

Коли ви замовляєте ремонт, то просто віддаєте нам свої меблі та продовжуєте жити своїм життям. Виправлене крісло повернеться до вас в обумовлені терміни, а ви на це витратили лише п’ять хвилин, щоб зателефонувати нам та обговорити зручний час приїзду майстра.

Косметичний ремонт крісел та повна реставрація у місті Харків

Звертаючись до нас за допомогою з кріслом, розраховуйте на всі необхідні послуги. Крім ремонту, наша компанія ще й виготовленням меблів займається. Тому майстри досвідчені та знають м’які меблі досконально. Вони готові виправити будь-які передбачувані чи не дуже поломки.

Ми дамо вашому кріслу навіть краще і більш тривале життя, ніж воно було гарантоване фабрикою, що виготовила ваші меблі. І це не порожні слова, адже ми надаємо послуги за трьома напрямками:

  • перетяжка крісла;
  • ремонт механізмів (пружин, каркасу, рухомих частин);
  • комплексна реставрація.

Хочете розібратися, що саме потрібно вашому кріслу, яке перестало бути красивим та комфортним – викликайте нашого майстра. Він на місці оцінить завдані меблям збитки та порадить необхідне «лікування».

Фахівець запропонує варіанти тканин для перетяжки крісла, і вони напевно будуть міцнішими за стару оббивку. Потрібно кардинальне втручання – значить, майстер обговорить з вами міцність механізмів різних фабрик, і ви зможете вибрати відповідні для вашого навантаження.

Наша компанія не працює заради роботи. Ми робимо перетяжку так, що не боїмося гарантувати. Її терміни залежать від того, який матеріал чи механізм якого виробника вам підійдуть за вартістю. Однак у будь-якому разі термін майбутньої експлуатації буде тривалим.

Ремонт офісних крісел

Робота в офісі завжди буде продуктивнішою, якщо почуватися комфортно. І саме кріслу випала честь впливати на ваш стан і, відповідно, на прибуток, що приноситься вами, або вашими співробітниками. Тому турбота про його справність життєво необхідна.

Займаємося перетяжкою простих моделей та крісел для керівника. Для цього у нашому розпорядженні, а значить, і у вашому, всі необхідні матеріали. Навіть якщо ваше улюблене крісло привезене з Італії та робилося на замовлення, повірте, у нас будуть відповідні матеріали для того, щоб зробити його як мінімум колишнім, і як максимум – краще.

Ремонт стоматологічних крісел

Ваші пацієнти, навіть найсміливіші, все одно сідають у стоматологічне крісло з деяким побоюванням. І вам буває досить важко працювати, коли хворий почувається дискомфортно. На його стан може вплинути незручне становище тіла через проблеми з кріслом. Тому його варто періодично перевіряти і викликати майстра для діагностики.

Для ремонту медичного, стоматологічного крісла у нас є всі необхідні навички та запчастини. Перетяжку зробимо тими матеріалами, які вас влаштують за вартістю та фактурою. За потреби замінимо кріслу окремі частини: підголовник, підлокітники, опору для ніг.

Ремонт масажних крісел

Успіх роботи масажиста та ефективність процедури безпосередньо залежить від правильного положення тіла клієнта або пацієнта. Тому потрібно так само старанно стежити за масажним кріслом, як і за медичним.

Ми правильно оцінюємо навантаження на конструкцію таких меблів та підберемо необхідні запасні частини. Якщо ж кріслу вашого масажного салону необхідно лише оббивку змінити – вибирайте разом з майстром відповідний вам варіант матеріалу для перетяжки по дизайну і щільності.

При ремонті крісел ми враховуємо всі конструкційні особливості: окремі та складові частини, отвори для обличчя та інші нюанси. Функціональність меблів залишиться на колишньому високому рівні.

Ремонт перукарських та педикюрних крісел

Ваш салон краси, напевно, пропускає через себе величезну кількість відвідувачів. І робота пов’язана із різними хімічними реактивами. Все це може досить сильно порушувати цілісність оббивки і потрібно зробити перетяжку крісла, причому швидко.

Наші майстри вже не раз працювали з меблями салонів краси, і ми знаємо всі їх нюанси. Бажаєте забезпечити вашим відвідувачам послуги у комфортній обстановці – замовляйте ремонт педикюрних та перукарських крісел.

Для нас немає маленької чи великої проблеми. Виправимо будь-яку. Телефонуйте зараз. Чим раніше ви віддасте ваші крісла в ремонт, тим швидше працюватимете з комфортом.