Дивани для кафе на замовлення: будь-який дизайн для вашого закладу

Зробити в кафе чи ресторані не лише гарну обстановку, а й комфортну для відвідувачів – це перша потреба. Адже тільки так ви зробите кожного завсідником. Тому не варто купувати перші стільці, що попалися, і сподіватися на поблажливість клієнтів. Набагато краще замовити дивани для кафе у дизайні під стиль вашого закладу та бути впевненими, що відвідувач залишиться задоволеним.

З м’якими диванами компанії М Меблі в Харкові, ваш заклад буде приваблювати смачною їжею та якісним відпочинком. Клієнти асоціюватимуть ваш заклад з релаксом і прагнутимуть направитися саме до вас в обідню перерву з колегами, після роботи з друзями, або у вихідний день з усією родиною.

М’які дивани для кафе забезпечують:

  • комфорт для тіла – всі м’язи розслабляться, відвідувачеві не захочеться йти, і замовлення буде збільшено ще як мінімум на одну страву;
  • багато посадкових місць за одним столиком – набагато приємніше прийти з компанією в кафе, в якому не доведеться зрушувати стільці або просити у відпочиваючих, що сусідять, поділитися одним незайнятим;
  • камерна обстановка – часто хочеться отримати відчуття усамітнення на відпочинку, і м’який куточок з диванами ніби створює невидимі кордони, за якими світ сам по собі, а ваші відвідувачі – самі по собі.

Один задоволений клієнт сьогодні – це він зі своєю компанією завтра. Ваш дохід буде примножений лише одним правильним рішенням – покупкою диванів для кафе, які були зроблені під замовлення майстрами М Меблі.

Чим дивани на замовлення для кафе вигідні в роботі

Правильні меблі важливі не тільки для відвідувачів, а й для співробітників. Щоб механізм вашого закладу функціонував як годинник, варто подбати про зручність обслуговуючого персоналу.

Встановлюючи м’які дивани в кафе, ви забезпечите співробітникам:

  • економію часу – щоб зробити прибирання, не потрібно піднімати стільці;
  • безпека руху – дивани не висувають на прохід, і офіціанту не доведеться лавірувати між меблями та жонглювати падаючим посудом;
  • збереження сил персоналу – набагато простіше витерти від бруду з взуття маленькі ніжки дивана, ніж вимивати кручені численні перекладини стільця.

Плюс меблів на замовлення в тому, що ви ще й розміри оберіть ті, що вам необхідні. Не доведеться думати, як розставити стандартні комплекти меблів на нестандартній площі. А це означає, що з покупкою диванів на замовлення, ви максимально ефективно розпорядитеся простором і приймете найбільшу кількість відвідувачів одночасно.

Які меблі для кафе та ресторанів ми робимо

Наше завдання зробити дивани такими, які органічно увіллються у стиль вашого закладу в Харкові та забезпечать комфорт для відвідувачів та зручність роботи для співробітників. Адже тільки так ви отримаєте максимум прибутку. Тому для нас немає меж у технічних питаннях м’яких меблів для кафе.

Форма

Диван для кафе може бути прямим, кутовим та П-подібним. Кожен вид має свої переваги.

  1. З прямими моделями зручно приставити вузьку сторону столика впритул до стіни та зробити подобу купе. Також такі дивани можна поставити у центрі зали.
  2. Кутові моделі зручні для маленького кафе. Для розміщення в центрі зали теж підійдуть, якщо необхідно зонувати простір у цікавий спосіб.
  3. П-подібні дивани є ідеальними для великих приміщень. Вони найкраще допомагають створювати камерну обстановку. Підходять для встановлення під стіною чи вікном.

Всі варіанти можна поєднувати на одному просторі, якщо вони будуть зроблені в одному дизайні. Так вийде максимально заощадити місце.

Каркас

Виконуємо замовлення у Харкові на дивани для кафе з металевим та дерев’яним каркасом. Можемо запропонувати і поєднаний варіант.

Якщо говорити про вартість, то дерев’яний дешевший за металевий, тому що натуральне дерево використовується тільки для видимих ​​частин – ніжок. Під оббивкою встановлюються пресовані листи: ДСП або ДВП. Металевий каркас дорожчий і часто виглядає багатшим через хромований блиск.

Матеріал

Оббивка для ваших диванів може бути будь-якою: рогожка, велюр, жакард. Також ми виконуємо замовлення на дивани у шкірі чи шкірозаміннику.

Другий варіант найбільш зносостійкий. І простіше у догляді, ніж тканина. Проте всі тканини меблеві та їх досить попилососити для підтримки у новому вигляді.